+38(073) 609-20-00, +38(096) 609-20-00 ● Киев

Запрошуємо до співпраці по організації фестивалів енергійних хлопців та дівчат

начало 10-02-2018 конец 17-02-2018
Запрошуємо до співпраці по організації фестивалів енергійних хлопців та дівчат!
Окрім заробітної платні ви отримаєте безцінний досвід, який може стати справою вашого життя! До того ж це не просто цікаве заняття (яким можна займатися у вільний від основної роботи і навчання час), а праця, пов’язана з творчістю! Ви можете бути ведучим або режисером масштабних фестивалів. Ви матимете змогу перед нагородженням виступити перед великою аудиторію (і телекамерами) зі своєю піснею чи іншим номером. (А також прийняти участь у інших проектах, гастролях і збірних чи сольних концертах, теле і радіоефірах, організованих «УКРФЕСТОМ»).
Але спершу треба провести основну роботу: зібрати у інтернеті координати хореографічних, вокальних, циркових, театральних та інших колективів і сольних виконавців, інструменталістів, студій вокалу, музичних шкіл, коледжів, вузів, постійно розсилати їм запрошення на участь у фестивалях, приймати від них заявки на участь у цих фестивалях, складати «Регламент фестивалю» з переліком послідовності виступу учасників по віковим категоріям і номінаціям, вписати у кожен Дипломи чи Подяку прізвище учасника і керівника, розкласти їх згідно порядку виступу від першого до останнього номеру, приймати від учасників фонограми, пронумерувати їх згідно черговості виступу, в день фестивалю передати флешку з фонограмами звукорежисеру, за день до фестивалю вивісити на сцені банер з логотипом фестивалю, розставити на столах перед сценою кубки для учасників, розклеїти на дверях гримерок перелік колективів і виконавців, які будуть переодягатися у кожній конкретній гримерці, розкласти на столах для членів журі листки паперу з переліком конкурсантів, отримати від них результати оцінювання, вписати у дипломи заняте місце кожним учасником, в кінці під час нагородженням вручити абсолютно усім учасникам дипломи і кубки. Головне: не забути сказати учасникам і їх керівникам щире «Спасибі!» за їх творчість і їх небайдужі серця, тоді і ви отримаєте у відповідь подяку, якщо діти і батьки зрозуміють і побачать, що ви всю цю кропітку роботу робили не «за копійку», а також, як і вони, з небайдужістю у серці.
Ми знаходимося у Херсоні, Полтаві, Києві, ваше місто проживання не має ніякого значення. Підготовку до фестивалів можна вести дистанційно, і лише за день до фестивалю проїздити у те місто, де він буде проводитися. Що ми з успіхом робимо вже сімнадцять років поспіль!
Пишіть, а, головне, ДЗВОНІТЬ!!!!! У живому спілкуванні краще зрозуміти людину.
РОЗКЛАД ФЕСТИВАЛІВ НА 2018 РІК:
25 лютого Київ «КИЇВ МИСТЕЦЬКИЙ» Всеукраїнський фестиваль-конкурс
17 березня Запоріжжя «ПІСЕННА І ТАНЦЮВАЛЬНА ХОРТИЦЯ» Всеукраїнський фестиваль-конкурс
7 квітня Миколаїв «МИКОЛАЇВ ОБ’ЄДНУЄ ТАЛАНТИ-2018» Всеукраїнський фестиваль-конкурс
28 квітня Херсон «КРАЇНА ТАЛАНТІВ-2018» Всеукраїнський фестиваль-конкурс
19 травня, Дніпро, «ДНІПРО-ФЕСТ» Всеукраїнський фестиваль-конкурс, Палац культури ДНУЗТ (Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту, вул. академіка Лазаряна 2), початок 10-00
24 червня Одеса «ПЕРЛИНА БІЛЯ МОРЯ» Міжнародний фестиваль-конкурс
21 липня Залізний Порт «ЗІРКИ ЧОРНОГО МОРЯ -2018» Міжнародний фестиваль-конкурс
11 серпня Скадовськ «ЧОРНОМОРСЬКЕ СУЗІР’Я ТАЛАНТІВ-2018» Міжнародний фестиваль-конкурс
20 жовтня. Київ «КИЇВСЬКА ОСІНЬ-2018» Всеукраїнський фестиваль-конкурс
10 листопада. Полтава «МЕЛОДІЇ І РИТМИ НАД ВОРСКЛОЮ » Всеукраїнський фестиваль-конкурс
8 грудня. Миколаїв «ЗІРКОВА ХВИЛЯ» Всеукраїнський фестиваль-конкурс
22 грудня Яремча (Буковель) «МЕЛОДІЇ І РИТМИ КАРПАТ» Всеукраїнський фестиваль-конкурс
«УКРФЕСТ»
Заявки на участь:
Тел.: +38-066-93-44-207; 097-798-52-82; 063-384-68-08
festivaltalant@ukr.net
https://www.facebook.com/grigoriyfest
https://vk.com/id422547388
добавлено 10-02-2018 Киев